348365324 644584790847979 4212717187511474830 nDnia 29.05.2023 na stadionie lekkoatletycznym w Pile odbył się Finał Wojewódzki Czwórboju LA. Każda z uczennic musiała pokonać dystans 60m, 600m, skoczyć w dal oraz rzucić piłeczką palantową. Osiągnięte przez każdą zawodniczkę rezultaty zostały przeliczone na punkty. Ich suma dała wynik końcowy dla całej drużyny. Uczennice w składzie: Antonina Brandt 7a, Matylda Gruszczyńska 7a, Anna Szafraniak 7a, Julia Stempniewicz 7a, Aleksandra Kosmowska 6b, Lena Budzyńska 6a, Weronika Marecka 5e, spisały się znakomicie zdobywając złoty medal, tym samym zostając Mistrzyniami Wielkopolski w Czwórboju Lekkoatletycznym na rok 2022/2023. Dodatkowo złoty medal w klasyfikacji indywidualnej na 60m z czasem 8,20 s zdobyła Aleksandra Kosmowska, na drugim miejscu uplasowała się również uczennica naszej szkoły Antonina Brandt z czasem 8,23 s. Mistrzynie Wielkopolski uzyskały awans do udziału w Mistrzostwach Polski, które odbędą się już w przyszłym tygodniu w Aleksandrowie Łódzkim. Gratulujemy i życzymy powodzenia ! W zawodach uczestniczyli również chłopcy z SSP 3 którzy ostatecznie zajęli 8 miejsce. Chłopcy w składzie: Gracjan Wyrozumialski 7a, Oskar Jakubowski 7a, Bruno Pruchnik 7a, Krystian Kosmala 7a, Mateusz Radziński 6a, Aleksander Melewski 6b. Gratulujemy !