241139364 896429674302567 5028332040959394084 n1 września to dla wszystkich uczniów i nauczycieli szczególny dzień, rozpoczęcie nowego roku szkolnego.

Po długiej przerwie, w murach naszej szkoły ponownie zabrzmiał śmiech uczniów. Pani dyrektor Halina Kotyk serdecznie przywitała uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły oraz rodziców. Szczególnie ciepło zostali przyjęci najmłodsi uczniowie, którzy po raz pierwszy przekroczyli próg naszej szkoły.

Nowy rok szkolny to, jak zawsze, czas nowych możliwości, wyzwań i zadań. Wracamy do nauki stacjonarnej, jednak ze względu na sytuację epidemiczną, w dalszym ciągu obowiązują zasady bezpieczeństwa oraz reżim sanitarny na terenie naszej placówki.

Wszystkim uczniom życzymy przede wszystkim zdrowia, zapału i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy, rozwijaniu zainteresowań i pasji, a także wielu przyjaciół i miłych chwil spędzonych w naszej szkole.