46937443 2198592096840402 6290369489238228992 o25 listopada na terenie Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 3 a dokładnie w hali sportowej należącej do szkoły odbył się turniej charytatywny futsalu, którego organizatorem i pomysłodawcą był pan Marcin Długosz z klubu biegacza „Night Runners Września”. W czasie turnieju zbierane były pieniądze na rehabilitację Sławka, jednego z członków klubu, który uległ wypadkowi.

Turniej odbywał się w systemie pucharowym, zmierzyło się ze sobą 16 drużyn z województwa. Ostatecznie turniej wygrał zespół KB Złote Kłosy Kołaczkowo, który pokonał w ostatniej sekundzie Witkowo Biega, trzecie miejsce zajęli Pyzdrzanie w biegu. Dodatkowo przyznano 3 statuetki: Królem strzelców z wynikiem 7 bramek został Marcin Sterling z Witkowa, tytuł najlepszego bramkarza przypadł Pawłowi Kierzonkowskiemu z Kołaczkowa, a najlepszym zawodnikiem turnieju został Rafał Stawny z „Night Runners Września”.