DSC 0091W piątek 28.09.2018 r. odbyło się w naszej szkole Święto Patrona połączone ze zjazdem absolwentów rocznika 1988. Na uroczystość przybyło wielu znamienitych gości. Podczas części oficjalnej, którą prowadzili Gabriela Dembińska i Mateusz Wysocki, wręczono nagrody laureatom VII edycji Rodzinnego Konkursu Historycznego „Historia Polski w pigułce” organizowanego przez stowarzyszenie „Pro Gimnazjum’’.

Po części oficjalnej przygotowanej przez panią Ewę Kiełtykę, goście obejrzeli przedstawienie, w którym udział wzięli uczniowie naszej szkoły. Widowisko to wyreżyserowały panie Ewa Drobiec i Marlena Wojtkowiak przy współpracy p. Agnieszki Konopki-Adamskiej i p. Edyty Szamburskiej.
Po spektaklu wszyscy uczestnicy spotkania zwiedzili szkołę. Wydarzenie to miało szczególne znaczenie dla absolwentów, którzy mieli okazję obejrzeć stare kroniki i albumy ze zdjęciami, co przywołało wiele miłych wspomnień. Duże wrażenie na absolwentach wywarła metamorfoza szkoły: wyremontowane klasy i korytarze, multimedialne pomoce naukowe, komplet boisk sportowych oraz nowa sala sportowa.

 

Nasze certfikaty

Bohaterowie

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

Początek strony