gimnazjum

20180609 180032W dniach 8-10 czerwca w Kórniku odbył się turniej w Taekwondo Olimpijskim - Wielkopolska Cup. UKS Hwarang Września reprezentowało 16 zawodników którzy rywalizowali w konkurencjach technicznych i  walki sportowej.

1 miejsce w walce sportowej zdobyli: Jagoda Chmielewska , Wiktoria Grześkowiak , Patrycja Kasperska , Kacper Kasperski i Jakub Wawrowski który został też najlepszym juniorem turnieju.

2 miejsce w walce sportowej zdobyli : Olga Bachorska , Nikola Haremza , Jan Teodorczak i Martyna Waszak

3 miejsce w walce sportowej zdobyli : Adam Andrzejak i Alicja Muchowicz

Ponadto w konkurencjach sprawnościowych złote medale zdobyły Wiktoria Grześkowiak i Zuzanna Waszczuk , a brązowe medale Nikola Haremza i ponownie Zuzanna Waszczuk.

Wystartowali także Michał Waszak , Iga Bachorska , Wiktor Szczepankiewicz i Oliwier Lewicki.  Nasze wyniki pozwoliły zająć 2 miejsce w klasyfikacji generalnej turnieju i zdobyć okazały puchar. Był to dla nas ostatni turniej w tym roku i teraz przyjdzie czas na powolne roztrenowanie i upragnione wakacje.