gimnazjum

1Liczna grupa naszych uczniów wzięła udział w październikowym projekcie realizowanym przez Goethe-Institut we współpracy z wydawnictwem LektorKlett- Erlebnisreise mit Deutsch- Z niemieckim w drogę.

Celem konkursu była promocja nauki języka niemieckiego, a projekt kartki z wakacji doskonale wpisywał się w tę koncepcję. Jury oceniało oryginalność, pomysłowość, wrażenie ogólne oraz warstwę językową pracy. Wśród nagrodzonych- Preisträger- nasza szkoła i nasi uczniowie z klas gimnazjalnych:

Karolina Walkowska- II C

Kinga Wesołowska- II C

Filip Filipiak- III B

Mikołaj Radny- III B

Karolina Świercz- III B

Julia Kańczurzewska- III B

Oliwia Coppin- III D

Agnieszka Czupryniak- III D

Jagoda Dębowska- III D

Weronika Gajownik- III D

Hubert Konieczny- III D

Gabrysia Kowalska- III D

Szymon Mrowiński- III D

Mateusz Strzelecki- III D

Nagroda dla szkoły to Box Erlebnisreise – pakiet z materiałami dydaktycznymi, zawierający m.in. gry językowe, grafiki, plakaty oraz karty pracy wraz z pomysłami na ich wykorzystanie w celu nauki i promocji języka niemieckiego- a wszystko połączone tematyką podróży i zamknięte w jednym pudełku.

Już dziś, pełni entuzjazmu, szukamy kolejnych, ciekawych inspiracji, angażując się w kolejny projekt tego typu: "Potwory w drodze“...

Powodzenia!

Nasze certfikaty

Bohaterowie

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

Początek strony