gimnazjum

05.06.2017 M. Sotirov 045Dnia 5 czerwca obchodzony jest na świecie Dzień Ochrony Środowiska. Z tej okazji w naszej szkole odbył się happening i wystawa prac związanych z ochroną środowiska. Happening przygotowali uczniowie z klasy Ic - klasy ratownictwa medycznego i technicznego, oraz klasy VIa pod kierunkiem p. Marioli Sotirov (nauczyciela przyrody).

Prowadzący zachęcali wszystkich do min. segregacji odpadów, zbiórki makulatury, baterii, oszczędzania wody i energii, ochrony przyrody . Uczniowie mogli też obejrzeć wystawę prac z projektu edukacyjnego pt,, Krajobrazy Ziemi’’ realizowanego w kwietniu i maju w klasach VIa i VIb. Ponadto odbyły się konkursy plastyczne pt. ,,Chronimy przyrodę’’ w klasach IVa i IVb. Również w czerwcu odbyło się podsumowanie zbiórki surowców wtórnych- makulatury i baterii w naszej szkole.
           Fundatorem nagród w obchodzonych imprezach i konkursach było Starostwo Powiatowe we Wrześni, któremu serdecznie dziękujemy.

Nasze certfikaty

Bohaterowie

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

Początek strony