podstawowa

27783554 1574400759280389 141902110 nW dniu 18.01.2018r klasa VIa wraz z wychowawczynią Panią Małgorzatą  Korfini-Stachnik  była  na wycieczce we wrzesińskiej  firmie ‘’Krispol’. Zaproszono nas do sali konferencyjnej,  gdzie czekał  mały poczęstunek. Następnie  została odtworzona prezentacja na temat  działalności  firmy i jej powstania 25 lat temu. 

Klasa mogła poznać tajemnicę powstawania drzwi, okien i bram. Dowiedzieliśmy się,  że ambasadorem Krispolu jest piłkarz Łukasz Piszczek a jej produkty znane są  poza  Polską. W Rumuni, Francji i w innych krajach Europy. Następnie  zwiedzaliśmy hale produkcyjne wyposażone w nowoczesne maszyny. Na koniec  ponownie zaproszono nas  do sali konferencyjnej i pracownicy wręczyli  nam upominki. My także odwdzięczyliśmy się za miłe przyjęcie  w firmie Krispol obrazem namalowanym przez naszego kolegę  Alana. 
Możemy stwierdzić z przyjemnością, że   firma,  w której produkuje się  drzwi, okna  i bramy  jest nowoczesna, przyjazna pracownikom, doskonale wyposażona . Pracownicy firmy to ludzie  wykształceni i  kompetentni. Września może być dumna z nowoczesnej firmy, która robi reklamę naszemu miastu i reprezentuje je  w świecie.

 

Nasze certfikaty

Bohaterowie

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

Początek strony