20200117 1829580Dnia 17 stycznia 2020 roku w siedzibie Wielkopolskiego Stowarzyszenia Sportowego odbyła się uroczysta gala podsumowująca starty zawodników zrzeszonych w Wielkopolskim Związku Taekwondo Olimpijskiego. Uroczystość otworzył Pan Tomasz Nowak Prezes WZTO , a wśród zaproszonych gości zasiadł Pan Dawid Gluza Dyrektor WSS w Poznaniu.
Wśród najważniejszych gości gali nie mogło zabraknąć zawodników UKS Hwarang Września wraz z trenerami Mateuszem Biegańskim , Szymonem Kaczmarkiem i Tomaszem Haremzą.

UKS Hwarang Września zajął 3 miejsce w klasyfikacji końcowej WZTO zdobywając 100,5 punktów we współzawodnictwie Systemu Sportu Młodzieżowego. Można też dodać że po lekkoatletach jest to 2 wynik w gminie Września i ponad 40% punktów zdobytych w 2019 roku przez wszystkie kluby wrzesińskie.
Takiego wyniku nie było by bez ciężko pracujących zawodników którzy zdobywali laury na najważniejszych imprezach w kraju i za granicą:
Weronika Przybysz zajęła 3 miejsce na Mistrzostwach Europy Juniorów w Hiszpanii oraz 2 miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów,
Krystian Haremza został  Młodzieżowym Mistrzem Polski  i dołożył 2 miejsce w Mistrzostwach Polski Seniorów,
Dagmara Haremza aktualna Mistrzyni Polski Juniorów i srebrna medalistka Mistrzostw Polski Seniorów,
Olga Bachorska została wicemistrzynią Polski Seniorów,
Jakub Wawrowski zajął 2 miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów,
Patrycja Kasperska zajęła 3 miejsce na Mistrzostwach Polski Juniorów,
Wiktoria Grześkowiak zajęła 3 miejsce na Ogólnopolskiej olimpiadzie Młodzieży.
Gala WZTO była podsumowaniem startów seniorów , młodzieżowców , juniorów i kadetów natomiast należy także docenić pracę najmłodszych Hwarangusiów , którzy na szczeblu makroregionu czyli w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików wywalczyli 4 , 3-cie miejsca. Byli to ; Jakub i Michał Filipczakowie , Alicja Muchowicz i Adam Andrzejak.
Wśród kadetów należy wyróżnić : Kacpra Kasperskiego i Nikolę Haremzę którzy zajęli 5 miejsca na Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.
Mamy rok 2020 w który wejdziemy obozem w Stroniu Śląskim na początku lutego , a później już poważny start w Pucharze Świata G1 w Hamburgu i Pucharze Polski w Swarzędzu. Mierzymy dalej w 100 punktów we współzawodnictwie i z taką ekipą powinno się udać.