fullsizeoutput 22Maja Kubiaczyk – uczennica klasy V c – jest członkiem najbardziej utytułowanej formacji tanecznej - Alchemia Rubiny. Maja uczęszcza na zajęcia taneczne w stylu jazz, modern, contemporary, a także tańca klasycznego, akrobatyki turniejowej, gimnastyki artystycznej oraz pole dance. Nasza młoda tancerka wraz ze swoją grupą Rubiny dostała się do ścisłego finału 40 Międzynarodowego Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie, gdzie konkurowały z najbardziej utytułowanymi formacjami z Polski, Rosji, Ukrainy, Wielkiej Brytanii.

Na swoim koncie dziewczynki mają mnóstwo zwycięstw :
- I miejsce – Mistrzostwa Polski Federacji WADF
- I miejsce – Ogólnopolski Turniej Tańca „ Bydgoska Układanka Taneczna”
- I miejsce – Ogólnopolski Turniej Tańca „ United Dance Arena”
- I miejsce – Wielkopolski Festiwal Tańca „ Tańczące Trzewiki”
- I miejsce – Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne „ Zakręceni na Taniec”- styl modern
- I miejsce – Przegląd Artystyczny Talenty
- II miejsce – XVI Turniej Formacji Tanecznych
- II miejsce – GRAND PRIX POLSKI DANCE
- II miejsce – Ogólnopolskie Konfrontacje Taneczne „ Zakręceni na Taniec” – styl jazz

Ogromny talent i zaangażowanie dziewczynek został również dostrzeżony na jednym z turniejów tanecznych – oprócz I miejsca, tancerki zostały wyróżnione nagrodą specjalną – zaproszeniem do udziału w zajęciach w Ogólnokształcącej Szkole Baletowej im. Olgi Sławskiej – Lipczyńskiej w Poznaniu.
Maja została wyróżniona przez instruktorów za ponad przeciętną formę fizyczną, sumienność oraz determinację. Nasza Majka jest przy tym bardzo skromną i pomocną innym wzorową uczennicą -wzrastającą gwiazdą, artystycznej dziedziny jaką jest taniec.  GRATULUJEMY I ŻYCZYMY KOLEJNYCH SUKCESÓW W NOWYM ROKU.

Joanna Nowicka - Kubiaczyk