podstawowa

20171204 112424Szlachetna paczka łączy ludzi różnych środowisk, poszerza świadomość społeczną o stanie biedy, jednocześnie przekonując, iż każdy może jej przeciwdziałać dzięki swojemu własnemu zaangażowaniu i otwarciu na innych.

PACZKA zachęca do robienia wyjątkowej jakości prezentów, które mają moc naprawdę silnie wpłynąć na obdarowanych. Te prezenty zapewniają ludzi w potrzebie, że nie są pozostawieni sami sobie i że są ludzie, którzy chcą, aby im się powodziło. Co roku w grudniu, na naszych oczach dzieje się ten cud: ludzie dzielą się dobrem – najszlachetniejszą cząstką siebie.
W tym roku klasy: 0 a, 1 a, 1 b, 1 c, 2 a, 3 a, 3 b i 3 c, przyłączyły się do tej niesamowitej akcji, niosąc wsparcie i pomoc niepełnosprawnemu i samotnemu panu Markowi. Dzieci z ogromną radością i ochotą przynosiły do szkoły potrzebne rzeczy p. Markowi, tworząc klasowe, wspaniałe paczki.
Bardzo dziękujemy dzieciom, ich rodzicom oraz nauczycielom za zaangażowanie w akcję i otwarte serca, które wywołały na twarzy p. Marka wiele uśmiechu, łzy radości oraz dały mu nadzieję na „lepsze jutro”…

Nasze certfikaty

Bohaterowie

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

Początek strony