kinoNew 15 grudnia po południu w ramach integracji dzieci z kll.IIc wraz z rodzicami i wychowawczynią Mirosławą Czyż wybrały  się do kina Trójka na film pt" Grinch". Akcja filmu toczy się w uroczym miasteczku, w którym mieszkańcy darzą dużą sympatią święta Bożego Narodzenia. Całą społeczność opanowuje szał kupowania prezentów.

Wśród mieszkańców są dwie osoby, które do gwiazdki mają mniej entuzjastyczny stosunek. Pierwszą jest mała Betty Lou uważająca, że święta nie tylko polegają na kupowaniu prezentów, a drugą niesympatyczny Grinch, który do Gwiazdki żywi czystą nienawiść . Grinch pewnego dnia wpadł na zły pomysł i wykradł z miasteczka wszystko co kojarzy się z Bożym Narodzeniem: choinki, prezenty, bombki. Przesłanie tego filmu jest.takie, że święta nie powinny ograniczać się jedynie do kupowania prezentów, ale najważniejszą rzeczą  jest specyficzna atmosfera i uczucia rodzinne. I to one właśnie decydują o o wadze i znaczeniu Świat Bożego Narodzenia..Film bardzo podobał się wszystkim.

Mirosława Czyż

Samorządowa Szkoła
Podstawowa nr 3
im Mikołaja Kopernika
we Wrześni

62-300 Września ul. Kosynierów 32
Tel. 61 436 02 99;
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zobacz dokumenty szkolne

Nasze certfikaty

Bohaterowie

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

Początek strony