IMG 20180915 095700Pasowanie na ucznia to bardzo ważne wydarzenie w kalendarzu imprez szkolnych, które zawsze wzbudza wiele emocji, zarówno wśród uczniów i nauczycieli, jak i wśród rodziców.

Dnia 15 września 2018r. 110 pierwszoklasistów zostało przyjętych w poczet uczniów naszej szkoły. Uroczystość pasowania uczniów klas pierwszych rozpoczęła się wystąpieniem dyrektor szkoły, pani Haliny Kotyk, która powitała wszystkich zebranych i skierowała gorące słowa zarówno do pierwszoklasistów, jak i do licznie zebranych rodziców i krewnych. Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci ślubowania oraz pasowanie na uczniów, którego dokonała pani dyrektor.
Starsi koledzy pierwszaków - uczniowie klasy 3a,  przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i upominki. Wykonano pierwsze klasowe zdjęcia.

Samorządowa Szkoła
Podstawowa nr 3
im Mikołaja Kopernika
we Wrześni

62-300 Września ul. Kosynierów 32
Tel. 61 436 02 99;
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zobacz dokumenty szkolne

Nasze certfikaty

Bohaterowie

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

Początek strony