DSC 0291 Dnia 22 maja 2018r. w Samorządowej Szkole Podstawowej nr 3 we Wrześni odbyła się już XIII Powiatowa Olimpiada Wiedzy Ekologicznej. Wzięło w niej udział 16 uczniów ze szkół podstawowych powiatu wrzesińskiego z Pyzdr, Targowej Górki, Miłosławia, Zasutowa, Kołaczkowa, Orzechowa i Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 3 we Wrześni.


    Uczniowie rozwiązali test składający się z 30 zamkniętych pytań. Komisja konkursowa, której przewodniczyła pani Urszula Łabęda (Naczelnik Wydziału Budownictwa, Środowiska i Rolnictwa Starostwa Powiatowego we Wrześni), po sprawdzeniu prac wytypowała następujących zwycięzców:
I miejsce:    Rydlewska Anita    Zespół Szkolno - Przedszkolny w Pyzdrach
II miejsce:    Tomczak Wiktoria    Zespół Szkolno – Przedszkolny w Pyzdrach
W tym roku przyznano dwa trzecie miejsca:
III miejsce    Bzowa Magdalena    Szkoła Podstawowa w Orzechowie
III miejsce    Tomczak Kornelia    Zespół Szkolno – Przedszkolny w Kołaczkowie
Ponadto w konkursie wyróżniono trzech uczniów: Mateusza Frontczaka ze Szkoły Podstawowej w Miłosławiu oraz Zuzannę Nowak i Huberta Koniecznego z Samorządowej Szkoły Podstawowej nr 3 we Wrześni.
    Na zakończenie p. U. Łabęda wręczyła nagrody książkowe i dyplomy, ufundowane przez Starostwo Powiatowe we Wrześni, któremu jesteśmy bardzo wdzięczni.
Dzięki temu wsparciu finansowemu możemy realizować w szkole projekty edukacyjne „Parki Narodowe w Polsce” oraz konkursy ekologiczne „Chrońmy nasze środowisko” oraz „Chrońmy przyrodę”.
    Podsumowanie wszystkich konkursów odbędzie się w szkole w czerwcu w związku z obchodami Światowego Dnia Ochrony Środowiska.

Samorządowa Szkoła
Podstawowa nr 3
im Mikołaja Kopernika
we Wrześni

62-300 Września ul. Kosynierów 32
Tel. 61 436 02 99;
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zobacz dokumenty szkolne

Nasze certfikaty

Bohaterowie

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

Początek strony