IMG 20180405 174459Dnia 5 kwietnia nasza szkoła otworzyła swoje drzwi przed rodzicami i ich dziećmi, które w przyszłym roku rozpoczną naukę w klasach pierwszych.

Pani dyrektor Halina Kotyk powitała zgromadzonych i przedstawiła kilka informacji na temat szkoły. Goście zwiedzili placówkę i oglądali sale lekcyjne. Dzieci uczestniczyły w przygotowanych specjalnie dla nich ciekawych zajęciach plastycznych, ruchowych i informatycznych. Dziękujemy Rodzicom i Dzieciom za przybycie, zainteresowanie pracą naszej szkoły, miłe spotkanie i wspólnie spędzony czas.

Samorządowa Szkoła
Podstawowa nr 3
im Mikołaja Kopernika
we Wrześni

62-300 Września ul. Kosynierów 32
Tel. 61 436 02 99;
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zobacz dokumenty szkolne

Nasze certfikaty

Bohaterowie

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

Początek strony