20180308 1006598 marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy złożyli swoim koleżankom życzenia i wręczyli słodkie upominki. Ale to nie wszystko! Aby ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy, uczniowie przygotowali pyszne gofry. Zajęcia rozpoczęły się od przygotowania i nazywania wszystkich produktów. Dzieci poznały zasady bezpiecznego korzystania ze sprzętu kuchennego i zapoznały się z jednym z urządzeń elektrycznych- gofrownicą. Chłopcy z wielkim zapałem odmierzali składniki i zrobili wyśmienite ciasto. Kiedy wszystko było gotowe, przystąpiono do pieczenia. Wszędzie unosił się wspaniały aromat pieczonego ciasta.

Dzieci z niecierpliwością czekały aż gofry będą gotowe. Każdy sam mógł zdecydować z czym będzie je jadł. Do wyboru była bita śmietana, nutella, dżem, posypki i owoce. Gofry wyszły znakomicie! Było słodko i smacznie, a pyszne gofry w magiczny sposób bardzo szybko zniknęły, bo to sama przyjemność spożywać coś, co się samodzielnie przygotowało J

Samorządowa Szkoła
Podstawowa nr 3
im Mikołaja Kopernika
we Wrześni

62-300 Września ul. Kosynierów 32
Tel. 61 436 02 99;
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zobacz dokumenty szkolne

Nasze certfikaty

Bohaterowie

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

Początek strony