DSC 0878​​​​​​​​​​W dniu 05.03.2018r. w naszej szkole odbyło się dwugodzinne spotkanie gimnazjalistów klas trzecich z przedstawicielami Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza we Wrześni. Nauczyciele: Maciej Baranowski i Sławomir Szuba zapoznali uczniów z ofertą szkoły. Szczegółowo omówiono specyfikę nauki w poszczególnych klasach. Zwracano uwagę na możliwości wyboru przedmiotów zdawanych na egzaminie maturalnym. Podkreślano szeroką ofertę nauki języków obcych: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, rosyjski, a dodatkowo łacina. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego:

Dawid Kańczurzewski i Jacek Ignasiak zapoznali gimnazjalistów z alternatywnymi formami aktywności pozalekcyjnej. Zwracali oni uwagę na możliwości wszechstronnego rozwoju kulturalnego, realizowania własnych pasji, prezentowania talentów, a także działalności na rzecz pomocy innym, również w formach wolontariatu. Chłopcy dzielili się własnymi, pozytywnymi doświadczeniami bycia uczniem liceum. Poinformowano o terminie ,,Drzwi otwartych” (12.04.2018r. od godz. 17.00), na które uczniowie zostali zaproszeni.

Samorządowa Szkoła
Podstawowa nr 3
im Mikołaja Kopernika
we Wrześni

62-300 Września ul. Kosynierów 32
Tel. 61 436 02 99;
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zobacz dokumenty szkolne

Nasze certfikaty

Bohaterowie

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

Początek strony