Snapchat 649070736Od wielu lat uczniowie naszej szkoły kwestują na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, wspierając tych, którzy najbardziej tego potrzebują. W tym roku, przy okazji 26 Finału WOŚP, 43 uczniów z naszej szkoły ruszyło z pomocą organizatorom, doświadczając tym samym życzliwości oraz wielu optymistycznych słów od wszystkich tych, którzy poprzez wrzucenie symbolicznej złotówki postanowili wesprzeć najmłodszych. Tradycyjnie wolontariuszy można było spotkać w centrum miasta. Ponadto, zainteresowani mogli wziąć udział w licytacji i podziwiać występy, które miały miejsce we Wrzesińskim Ośrodku Kultury. Jak co roku, przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących przy ul. Kaliskiej zorganizowano sztafetę, a o godzinie 20:00 niebo rozbłysnęło światełko do nieba. Wolontariusze we Wrześni zebrali około 160 tys. zł. Celem tegorocznego Finału WOŚP było pozyskanie środków dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. 

 

Samorządowa Szkoła
Podstawowa nr 3
im Mikołaja Kopernika
we Wrześni

62-300 Września ul. Kosynierów 32
Tel. 61 436 02 99;
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zobacz dokumenty szkolne

Nasze certfikaty

Bohaterowie

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

Początek strony