IMG 20171213 105631„Bądźmy zdrowi – wiemy, więc działamy” Dnia 13 XII 2017r. w naszej szkole odbyło się podsumowanie etapu powiatowego VII edycji Konkursu plastycznego pt. „ Bądźmy zdrowi” w ramach projektu „ Bądźmy zdrowi – wiemy, więc działamy” zorganizowany przez PSSE „ Sanepid” we Wrześni. I miejsce w tym konkursie zajął uczeń naszej szkoły Szymon Musiałowski z klasy III b. Opiekunem była p. E. Szamburska. Szymon będzie reprezentował powiat wrzesiński w etapie wojewódzkim tego konkursu. Wręczanie nagród odbyło się w Sali konferencyjnej.

Całą imprezę prowadziła p. A. Węclewska ( Sanepid Września). Krótki program artystyczny przygotowały dzieci z klasy III c pod kierunkiem p .D. Olszewskiej, a wystawę prac prozdrowotnych przygotowała p. M. Sotirow.

 

Samorządowa Szkoła
Podstawowa nr 3
im Mikołaja Kopernika
we Wrześni

62-300 Września ul. Kosynierów 32
Tel. 61 436 02 99;
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zobacz dokumenty szkolne

Nasze certfikaty

Bohaterowie

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

Początek strony