Wrzesińskie Centrum Wolontariatu zaapelowało do wolontariuszy działających w ramach szkolnych wolontariatu o pomoc w organizacji „Mikołajek” na wrzesińskim Rynku. Organizatorem tej akcji był p. Szymon Krajniak z Wydziału Oświaty, Kultury i Sportu UMiG we Wrześni. Grupa dwudziestu wolontariuszy z naszej szkoły 6 grudnia 2017 roku udała się do wrzesińskiego ratusza na spotkanie z p. Robertem Klimczakiem (Koordynatorem wolontariuszy w dniu imprezy). Wolontariusze po otrzymaniu instrukcji i świecących czapek Mikołaja udali się na rynek, aby jako pomocnicy Mikołaja rozdawać słodycze zebranym dzieciom.

Tego samego dnia czwórka naszych wolontariuszek pomogła p. Sz. Krajniakowi pakować paczki ze słodyczami. Były to: Marta Kabat, Julia Szarzyńska, Natalia Warczygłowa i Wiktoria Rybka. Mimo niesprzyjającej pogody akcja udała się dzięki pomocy wszystkich wolontariuszy.

 

Samorządowa Szkoła
Podstawowa nr 3
im Mikołaja Kopernika
we Wrześni

62-300 Września ul. Kosynierów 32
Tel. 61 436 02 99;
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zobacz dokumenty szkolne

Nasze certfikaty

Bohaterowie

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

Początek strony