IMG 1592Dnia 8 grudnia 2017 roku osiem wolontariuszek z naszej szkoły wzięło udział w wycieczce do Torunia zorganizowanej przez Wrzesińskie Centrum Wolontariatu. Wyjazd odbył się w związku z obchodzonym w grudniu Międzynarodowym Dniem Wolontariusza. Na terenie naszej szkoły organizacją wyjazdu zajęła się p. M. Sotirov (koordynator wolontariatu w szkole), a opiekunką wolontariuszek na wycieczce w Toruniu była p. J. Balicka. Uczestniczki wraz z wolontariuszami z innych szkół zwiedziły w Toruniu Centrum Nowoczesności „Młyn Wiedzy”. Ponadto, wszyscy udali się do kina na film pt. „Liga Sprawiedliwości”, który podejmował tematykę walki dobra ze złem. Mimo zimowej aury wszyscy mile spędzili czas w Toruniu i z niecierpliwością czekają na kolejny wyjazd.

Samorządowa Szkoła
Podstawowa nr 3
im Mikołaja Kopernika
we Wrześni

62-300 Września ul. Kosynierów 32
Tel. 61 436 02 99;
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Zobacz dokumenty szkolne

Nasze certfikaty

Bohaterowie

BohaterON w Twojej Szkole banerki 200x200

Początek strony